Sitemize üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler,  3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.Sitemiz iletişim formlarından girmiş olduğunuz tüm bilgiler,  3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.Sitemiz bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçim değiştirilebilmektedir.

Sitemiz güvenli ve yüksek korumalı sunucularda barındırılmaktadır, gerekli firewall ve ssl korumaları mevcuttur

Kredi kartı ile ödemeler aracı ve onaylı kurum olan iyzico firması üzerinden yapılmaktadır, kredi kartı bilgileriniz sitemizde kayıt altına alınmamaktadır, kredi kartı bilgilerinize firmamızın herhangi bir şekilde ulaşması mümkün değildir, ödeme ile ilgili tüm kart bilgileriniz vs (iyzico) firması koruması ve sorumluluğundadır 

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.